هفته دعا و شفاعت برای ایران

دعا برای ایران

 

  

 

 

 

 

– فراخوان هفته دعا و شفاعت برای ملت ایران پیرامون حوادث اخیر
آنچه در جریان انتخابات ریاست جمهوری در ایران گذشت و نتیجه دلسرد کننده آن که شائبه‌ی ناصحیح بودن و تقلب در این انتخابات که از سوی دو نامزد اصلاح طلب ریاست جمهوری اعلام گردید، موجی از اعتراض و مطالبات مدنی و قانونی از سوی میلیونها ایرانی را در سراسر کشوردر بر داشت.
این رویداد به جز اقلیتی کاملا شناخته شده تمامی آحاد ملت شریف ایران را در داخل و خارج از ایران و از هر قوم و نژاد و مذهب متاثرو دردمند ساخته و به دادخواهی وا داشته است، بطوریکه در چند روز اخیر شاهد چنین حضور گسترده میلیونی مردم ایران در داخل و خارج از کشور در اعتراض به بی عدالتی و خشونت بوده ایم .
حضور معصومانه، آرام و نجیب ملت ایران در حق طلبی و قانون گرایی به شدید ترین و شنیع ترین  وجهی به خاک و خون کشیده شد و مام وطن را تا به روز داوری عظیم حضرت اعلی، خداوند ما عیسی مسیح، داغدار وسوگوار نمود.
کمیته مسیحیان در مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران اعلام می دارد، ما ایرانیان مسیحی همگام، همدل و همدرد با ایران، سرکوب حقیقت و کشته شدن هموطنانمان را به سوگ نشسته و آرامش روح القدس را بر کشورمان ایران می طلبیم.
باشد که هفته ای را در دعا و شفاعت به حضور خدای پدر که پدر جمیع تسلیات است سپری کنیم وحضور روح خدا و دستان زور آور مسیح را در حمایت و رهانیدن ملت ایران بطلبیم و برای سرزمین کورش و استر و دانیال و سایر شهیدان کلیسا شفاعت کنیم.